Podle čeho si vybíráte základní školu?

08. 04. 2018     sekce: Zápis do 1. třídy     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

V pátek a sobotu 6. a 7. dubna proběhl v hranických školách zápis do 1. tříd. Děkujeme všem rodičům, kteří si vybrali pro vzdělávání svého dítěte ZŠ a MŠ Šromotovo. Věříme, že jejich projevenou důvěru odměníme každodenní kvalitní prací. Na závěr zápisu jsme se rodičů zeptali, podle čeho si vybrali školu pro své dítě a jakým způsobem zjišťují informace o škole. Také nás zajímala spokojenost rodičů s úrovní zápisu.

Celkem nám dotazník vyplnilo 43 rodičů. Děkujeme.

V první části nás zajímalo, co je pro rodiče při volbě školy důležité. Nabídli jsme celkem třináct možností, přičemž rodiče mohli vybrat i více důvodů.

V druhé části dotazníku nás zajímalo, odkud rodiče čerpají informace o škole, na základě čeho se při volbě školy rozhodují. Opět jsme nabídli možnosti (tentokrát osm) a opět mohli rodiče zvolit více odpovědí.

Rádi bychom, aby zápis proběhl v příjemné atmosféře, bez zbytečného čekání, ale zároveň aby byl dostatečně obsažný. Na jeho zajištění se podílí vysoký počet pedagogů. V roli průvodců a fotografů nám pomáhají osmáci a deváťáci. To vše proto, aby děti a rodiče byli u zápisu spokojeni. Povedlo se nám to?

Na závěr jsme rodičům dali prostor pro vzkazy. Jaké byly?

  • doufám, že nám to vyjde
  • jen tak dál!
  • líbilo se nám u vás
  • jste super
  • děkujeme
  • děkujeme :-)

My Vám také děkujeme a těšíme se na Vás v září.

 

Nejčtenější články