Zápis z předposlední schůzky ŽP

06. 05. 2018     sekce: Parlament     autor: Hana Purgertová     tisk: tisk článku

V pondělí 30. 4. 2018 se konala další schůzka ŽP

Zápis z 5. schůzky ŽP:

 1. Akce na podporu potřebným – RUN AND HELP. V pondělí 30. 4. 2018 jsme běželi pro jednoho z nás, z naší školy, NAŠEHO SPOLUŽÁKA! Náš charitativní výtěžek byl: 26 314Kč.  Jsem hrdá na všechny z vás, kteří jste si uvědomili, že nejste na světě sami. Těší mě váš postoj k pomoci potřebným. My zdraví máme povinnost pomáhat slabším a potřebným. Znovu oceňuji ty žáky, kteří věnovaly peníze i ze svých pokladniček.
 2. Sběr papíru: 7. – 11. 5. 2018. Část peněz poputuje na sponzorství lva v Lešné, zbytek půjde do fondu tříd. Zde zazněla připomínka o tom, že naše škola, i když na lva přispívá každým rokem, není uvedena na kartě sponzorství. Při zaslání dalšího sponzorského daru budeme zjišťovat proč tomu tak není.
 3. Focení tříd: 29. květen 2018
 4. Úklid okolí školy dle rozpisu.
 5. O třídní fondy se nám skvěle stará p. Mrnuštíková v přehledných tabulkách. Děkujeme za její práci! Nezapomeňte na čerpání peněz v době výletů!
 6. Děkujeme také sdružení rodičů, které přispívá na naše akce a také zajistilo finanční příspěvek na oslavu Dne učitelů.
 7. Jsme jedna škola:
 • známe se!
 • potkáváme se skoro každý den!
 • máme k sobě blízko!
 • spojuje nás mnoho společného!
 • prožíváme až hodiny na společném místě!
 • projevujme, že jsme si nějakým způsobem blízcí!
 • dejme najevo příslušnost k jedné škole POZDRAVEM!
 1. Starejme se lépe o okolí naší školy. Udržujme travnaté plochy. Pojďme chodit po chodnících a dejme šanci ozelenění pošlapaných ploch.
 2. Blíží se nám konec roku – ve třídách bilancujeme končící školní rok 2017 – 2018 a zase hledáme nové podněty. Všechny nápady, připomínky a návrhy sepisujte společně se svým třídním učitelem nebo třídní učitelkou a samozřejmě se svými spolužáky. Budu se na ně těšit na příští POSLEDNÍ schůzce v tomto školním roce /11. 6. 2018/.

Zapsala: Hana Purgertová

 

 

Nejčtenější články