Snížení počtu cizích strávníků

22. 09. 2015     sekce: Jídelna     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Naše škola v současné době prochází obdobím zvýšeného zájmu o její služby. Tento zvýšený zájem se projevuje ve všech součástech školy, od mateřské školy přes družinu až po školní jídelnu. S tímto nárůstem jsou spojena i některá nepříjemná opatření. Jedno z nich se týká i omezení počtu cizích strávníků v naší školní jídelně.

Na jednu stranu nás těší, že mají cizí strávníci chuť chodit k nám na oběd, na druhou stranu jsme školské zařízení a musíme respektovat to, že přednostně vaříme pro žáky a studenty škol. Také musíme respektovat to, že kapacita školní jídelny byla vzhledem k provozním podmínkám stanovena na maximálně 650 obědů denně. V tomto období počet zájemců o obědy překračuje zmiňovaných 650 obědů a proto od 1.10.2015 nebudeme moci některým zájemcům vyhovět. Jako školní jídelna přednostně budeme vařit pro žáky, studenty a zaměstnance škol a dále pro organizace, které mají s naší školou dlouhodobou smlouvu o zajišťování stravování.

Vás, kterých se toto omezení týká, bude včas informovat paní Jašková, vedoucí školní jídelny. Za tuto nepříjemnost se Vám omlouváme. Věříme, že nás pochopíte. Za to Vám děkuji.

Radomír Habermann, ředitel školy

 

Nejčtenější články