V pondělí 4.9. začínáme

31. 08. 2017     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče, milí žáci,

přinášíme Vám několik aktuálních informací potřebných k zahájení školního roku. Začínáme v pondělí 4.9. v 8:00 hodin.

Konce vyučování první den školy:

První tři dny proběhnou adaptační a již tradiční Tři dny s třídním. Již od prvního dne bude žádoucí Vaše zapojení do třídních aktivit, proto si s sebou vezměte svačinu a pití. Konce vyučování budou první den následující:

1. třída: 9:00 hodin

2. až 5. třída: 9:30 hodin

6. a 7. třída: 10:00 hodin

8. a 9. třída: 10:30 hodin

Kdy bude končit vyučování další dva dny, se dozvíte 4. září, od čtvrtku 7. září se učí dle rozvrhu.

Obědy:

Obědy budou k výdeji od 11:00 hodin. Upozorňujeme na to, že od nového školního přecházíme na čipy (psali jsme o tom zde). Pro odběr stravy je nutné mít tyto čipy k dispozici, proto si je co nejdříve zajistěte od vedoucí školní jídelny.

Přístupnost do školy:

Při vyzvedávání dětí ze školy dojde ke dvěma podstatným změnám. Pro zvýšení bezpečnosti bude škola uzavřena až do 13. hodiny. Pokud si budete dítě vyzvedávat z družiny před touto dobou, kontaktujte prosím příslušné oddělení družiny prostřednictvím zvonku u hlavního vchodu. Cizí strávníci budou mít umožněn vstup do školy prostřednictvím svého čipu na oběd.

Od nového školního roku bude parkování ve dvoře vyhrazeno pouze zaměstnancům školy. Při příchodu dítěte do školy využijte prosím parkování na Šromotově náměstí, či v ulicích Čechova a Galašova. Před osmou hodinou ranní je parkování v těchto ulicích zdarma. Při vyzvedávání dětí z mateřské školy, tj. v odpoledních hodinách, již bude vjezd do školního dvora umožněn. Děkujeme za Vaše pochopení.

Rozvrh hodin:

Platné rozvrhy včetně uvedených učeben již najdete na našem webu.

Zájmové útvary:

Na našich webových stránkách již najdete nabídku zájmových útvarů. Můžete si vybírat dle svého zájmu a možností. Přihlášku do jednotlivých kroužků najdete po kliknutí na název vybraného kroužku.

Akce školy:

Pro podrobnou informovanost se také můžete seznámit s akcemi, které připravujeme na 1. pololetí školního roku.

 

Nejčtenější články