Tipy k používání Školy online

01. 12. 2020     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče, již dříve jsme Vás informovali o tom, jak se dozvíte zadané úkoly během distanční výuky a také jak zjistíte, zda Vaše dítě tyto úkoly vypracovává. Během včerejších konzultačních hodin jste nás někteří upozorňovali na to, že některé informace nemůžete v mobilní aplikaci dohledat. Prověřovali jsme to u poskytovatele služby a máme pro Vás následující doporučení:

  • prioritně používejte standardní program spouštěný v internetovém prohlížeči (i na mobilu). K této variantě využívání Školy online budeme poskytovat i případné tipy a návody.
  • pokud chcete používat mobilní aplikaci Škola online, počítejte s tím, že některé informace nedohledáte (nedostanete se např. k úkolům, které již mají po termínu odevzdání, hodnocení za poslední měsíc je za aktuální měsíc - tj. 1. prosince vidíte hodnocení pouze za jeden prosincový den)

Dle poskytovatele této služby dojde u mobilní aplikace v roce 2021 k výrazné aktualizaci. Počkejte prosím, zda tento produkt bude kvalitnější. Děkuji Vám za pochopení.

Radomír Habermann, ředitel školy

 

Nejčtenější články