PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2019 STŘEDA

21. 08. 2019     sekce: Akce školy     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Ráno jsme vstali v 6:45, spíše já vstal v 6:00. Šli jsme na snídani a pak rychle na vlak. V Olomouci jsme jeli tramvají č.6, která nás zavezla do aquaparku, kde jsme byli tři hodiny. Vyzkoušeli jsme všechny tobogány, skluzavky, divou řeku apod. Také jsme se svezli na venkovním tobogánu v pěti. Na oběd jsme šli do fastfoodu Panda. Pak jsme šli do Šantovky KFC, Cropp a kino. V kině jsme šli na Lvího krále. Po kině jsme si šli nalít kolu do bezedného kelímku do KFC.  Pak jsme nasedli do tramvaje a jeli na nádraží. Tam jsme snědli bagetu a pak jsme odjížděli domů. Dokoukali jsme Jurský park a pak jsme šli spát.

David Novosad


Dnes jsme stávali v 6:45. Snídani jsme měli hned a dobalili jsme si batohy. Odcházeli jsme v 7:40, aby jsme stíhali vlak.Cestou tam jsme se mohli přes displeje na filmy, hrát hry, číst si knihy a koukat na internet. Já koukal na film Fakjů pane učiteli. Po příjezdu jsme jeli tramvají směrem k aquaparku. Aquapark byl super! Byli tam tobogány na kterých se dali dělat "závody" na čas a ještě tam byl trychtýř, výřivky a pára. Na oběd jsme šli do Hané. Potom jsme šli do Šantovky. Domluvili jsme, kdo půjde na jáký film. Já šel na Spider-man Far from home. A mohli jsme chodit po Šantovce. Film se mi hodně líbil. Pak jsme jeli tramvají na Hlavní nádraží a čekali jsme na vlak. Při čekání jsme dostali od učitelů bagetu a vineu. Cestou domů jsme dostali sluchátka a zase jsme sledovali filmy. Do školy jsme dojeli večer, dokoukali film Jurský svět zánik říše a šli jsme spát.

Adam Kmoch


Hlavní úkol dneška byl Aquapark a kino. Ráno jsme vstávali 6:45, pak se nasnídali a po půl osmé jsme šli na vlak. Na nádraží jsme zjistili, že máme 5 minut zpoždění, ale to nic nebylo. Po chvilce jsme šli na nástupiště. Šli jsme přes celý vlak, protože jsme nastoupili na druhé straně. Vlak byl pohodlný a někteří měli ve vlaku i tablety. Přijeli jsme do Olomouce, šli z nádraží, koupili jízdenky a jeli do Aquaparku. V Aquaparku jsem byli na tobogánu, který měřil rychlost, nejrychlejší byl Filip Pavlica. Nejlepší a nejzábavnější tobogán byl trychtýř. Venku byl normální tobogán, kde byla sranda, protože jsme jeli vláček a většina se zastavila. Pak tam byla malá žlutá zkluzavka, na té byla sranda. V Aquaparku jsme byli 3 hodiny. Jak jsme skončili, šli jsme na oběd do Pandy v OC Haná. Po obědě jsme jeli do Šantovky, kde jsme si ji mohli prohlédnout, než nám začal film v Premiere Cinemas. Já jsem původně chtěl jít na Lvího krále, ale na konec jsem šel na Spidermana. Spiderman byl super Pak  já, Adam Kmoch a Martin R. jsme si šli naplnit bezedný kelímek do KFC. Paní prodavačka si myslela, že jsme si kelímek nekoupili, ale další prodavačka jí řekla, že jo. Pak jsme jeli k vlaku šalinou a poté vlakem do školy. Po cestě do školy se nám všem chtělo na záchod. 

Filip Hasilík

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články