PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2019 PÁTEK

21. 08. 2019     sekce: Akce školy     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Na soustředění mě nejvíce bavily výlety a filmy, Užíval jsem si taky přítomnost kamarádů. Chtěl bych jet i příští rok, protože mě to hodně baví.

Robert Randýsek


Nejvíce se mi na soustředění líbilo to, jak jsme jeli do Olomouce a do akvaparku. Potom se mi líbilo, jak jsme jeli na ty trejli a k jadranu. U jadranu jsme plavali s Filipem, Ctiradem, Lukášem, blbli s kládou, potápěli jsme se. V Olomouci jsme šli do Šantovky. V Šantovce jsme si koupili lístky do kina na Spider mana. Čekali jsme pul hodiny na kino. Mezi tím jsme se z Honzou a Jirkou stavili do McDonald, tam jsem si koupil mikl shake jahodový.

Filip Pavlica


Na soustředění se mi nejvíce líbil čtvrtek z důvodu velkého množství aktivit. Přesněji se mi nejvíce líbily lodě a šlapadla. Nejlepší bylo, když se Novosad zapřel do pádel tak moc, až spadl. Poté jsme začali námořní bitvy. Naplnili jsme si Rajecku z RegioJetu vodou a stříkali jsme po sobě.

Lukáš Soukup


Nejvíc se mi líbily projížďky na kole, kdy jsme jezdili v terénu. Taky se mi líbil výlet do akvaparku a na hranickém bazénu. V akvaparku jsme vyzkoušeli všechny tobogány i divokou řeku která byla super no a všechno to bylo super. Hodně se mi líbil kolektiv, který tu byl naprosto super byla tu legrace a plno zábavy. Ubytování na škole bylo taky moc super a mohli jsme si z tělocvičny dotáhnout matrace. Taky se mi moc líbilo nakupování v Šantovce a taky především kino. Moc se mi líbil minigolf, kde jsme honili míčky. A moc se mi líbili nákupy v Bille.    

Jiří Tučný


Nejvíce se mi líbilo v aquaparku v Olomouci, protože jsme tam byli 3 h, takže jsem se mohl vyřádit. Také se mi tam líbilo proto, že jsme jeli asi v 5 na venkovním tobogánu, nebo jsme venku marně hledali vodní trampolínu. Nejlepší bylo jezdit na divoké řece a hrát tam na babu. Pak se mi líbilo jezdit na tobogánech, vyzkoušel jsem všechny tobogány a skluzavky, nejvíce se mi líbil ten trychtýř. Konec návštěvy jsem ukončil v bufetu, kde jsem snědl svoji svačinu.

David Novosad


Nejvíce se mi líbil sjezd na kole a bazén v Olomouci. Sjezd se mi líbil jen když jsme jeli dolů, ale stejně to byla sranda a klidně bych ještě jednou. Nejzábavnější bylo jezdit přes kořeny, skokánky a nerovný terén. Na bázéně byl nejlepší tobogán, kde jsem se rozjel rychle dolů a pak jsem se objevil v takovém trychtýři, kde jsem se točil, než jsem spadnul dolů. Ze začátku jsem se bál, ale jak jsem jel poprvé, tak jsem pak chtěl ještě. A sranda byla i na venkovní skluzavce, kde jsme třeba jeli asi tak v sedmi nebo osmi lidech. Venku byl ještě modrý tobogán, kde jsme taky jeli v hodně lidech. Ve uvnitř byla divoká řeka, kde jsme hráli na honěnou. Ještě jsme jezdili v tobogánu, kde se nám měřil čas. Nejrychlejší byl asi Filip Pavlica.

Filip Hasilík


Mě se líbily všechny dny. Ani nemůžu říct jaký den byl nejlepší, protože se všemi lidmi a učiteli ze soustředění to bylo super! V pondělí vyjížďka na kolech a na bazéně bylo plno legrace. V úterý to byl Jadran, kde jsme si hráli s dřevěnou kládou, kde jsme se snažili udržet rovnováhu a nedařilo se nám to, ale jako zázrakem jsme začali držet rovnováhu a plavali jsme, točili jsme se a pak padali. Ve středu Aquapark, kde jsme sjížděli tobogány, já se bál sjet trychtýř, ale nakonec jsem překonal strach a bylo to boží! A pak to byla honička v divoké řece, kde jsme se naučili plavat způsobem, že jsme se nemuseli skoro hýbat. Ve čtvrtek to byly Teplice, kde jsme byly v jeskyních a v info zóně. Byla tam virtuální realita na telefon s průzkumem Hranic a promítání s propastí. A v pátek jsme se balili a byli v počítačové učebně a hráli jsme hry. Šli jsme na oběd a jeli jsme domů.

Adam Kmoch


Za celý týden tábora se mi nejvíce líbily šlapadla. Po čekání na šlapadla jsme se konečně tam dostali, ale my jsme si vzali s Davidem, Lukášem, Robertem vesla. Ale ostatní si vzali šlapadla. Až jsme nastoupili tak se David ujal veslování a chtěl ukázat, co v něm je a tak silně zabral a vypadly vesla z dírek a David spadl a málem si rozbil hlavu o kraj loďky a kvůli tomu jsme se málem potopili. A po nezdařilém předvádění jsme si ty vesla vyndali a sedli si dva dozadu a veslovali. A chtěli jsme zaútočit na ostatní loďky tak jsme začali rychle pádlovat a potom nám došlo, že to není dobrý nápad. A Lukáš chytl nějaký provaz a udělal z toho laso a šli jsme chytat kachny a jedna kachna byla zmutovaná vypadala jak racek a kachna dohromady. Ale ony byli rychlejší. A bylo to super chtěl bych tam zajít ještě jednou. Toto Soustředění se mi líbilo.

Ctirad Polášek


Nejvíce se mi na soustředění líbil středeční výlet do Olomouce. Aquapark byl super, nejlepší byly tobogány, sauny a vířivky, protože mám rád vodu a byla sranda s kamarády. V divoké řece jsme hráli honěnou, to mi šlo. Jezdili jsme na skluzavkách, vyzkoušeli jsme si všechny tobogány, asi jsme udělali rekord jelo nás 7 najednou na jedné skluzavce. Prohlídka v Šantovce byla dobrá, protože tam bylo hodně obchodů. Dal jsem si jídlo v McDonaldu. Podíval jsem se do Bambule a JRC. Kino bylo úžasné, Spiderman se mi moc líbil. Podívali jsme se i do výstaviště Flora a cestou jsme zhlédli i nějaké památky v Olomouci. Cesta vlakem byla dobrá. Rád cestuji vlakem, je tam příjemný personál.

Jan Ptáček


Na tomhle soustředění se mi líbilo hodně věcí. Nejvíc se mi ale líbil výlet ve středu do Olomouce. Líbilo se mi to hlavně z důvodu, že od září zde budu chodit do školy Střední škola zemědělská a zahradnická, ale také proto že se vždy rád zastavím například v místní Šantovce nebo právě Aquaparku. Jsem taktéž rád za to, co jsem prožil v kině. Film Spiderman: Daleko od domova byl velmi fascinující. Budu velmi rád vzpomínat také na to kolik legrace jsem si na prázdninovém soustředění prožil. Na různé kuriozity určitě nikdy nezapomenu. Jsem rád, že jsem poznal i žáky z jiných tříd z nimiž jsem se tak často nesetkával. Určitě velmi dlouho budu vzpomínat na celý týden, který byl opravdu velmi nádherný, plný zážitků, dobrodružství a mnoho dalšího. Pokud bych měl zvolit jedničku mezi tábory, kterými jsem si prošel, byl to právě tento tábor. Nikde jinde jsem nezažil tolik zábavy, výletů nebo i poznání.

Michal Rychlý

 

Nejčtenější články