Mezitřídní florbalový turnaj smíšených družstev pro 6.-9. třídu

01. 04. 2015     sekce: Volnočasové aktivity     autor: Ivana Andrýsková     tisk: tisk článku

Na v pořadí třetí mezitřídní turnaj v tomto školním roce v pátek 27.3. si přišlo zahrát 5 družstev. V převážně chlapecké konkurenci se vůbec neztratily holky, které florbal hrají stejně dobře, někdy i lépe! Odehrálo se deset pěkných zápasů. Protože hrál každý s každým, o pořadí bylo rozhodnuto po jejich odehrání. O první tři místa se podělily 8.A, 8.B a 9.A. Tentokrát si první místo vybojovala 9.A, druhá skončila 8.A a třetí 8.B. Velmi dobře hrála i 7.A a skvělý tým měla 6.A!!! Tato družstva nemají ještě tolik zkušeností a taky síly jako starší kamarádi, ale hráli výborně! Jejich čas určitě přijde!

Se čtyřmi brankami byl nejlepším střelcem vyhlášen Mojmír Goláň z 9.A. Nejlepším brankářem byl Martin Voldán z 9.B ( chytal za tým 9.A ) , který nedostal za celý turnaj ani jeden gól! Nutno však říci, že brankáři byli výborní opravdu všichni. Za některé zákroky by se nemusel stydět ani Tomáš Kafka! Na dodržování pravidel dohlížel jako vždy pan učitel Münster. Dvorní fotografkou byla jako vždy Natka Vaňková z 9.B. Oběma patří dík!

Všichni zúčastnění dostali medajli, sladkosti, družstva diplomy, první tři týmy čokolády,všichni brankáři malou čokoládu a nejlepší brankář a střelec ještě diplom. Všechny dobroty byly od KRPŠ, díky!

A co na závěr? Trénujte dále,  protože na konci roku nás čeká ještě jeden mezitřídní turnaj, takže se máte na co těšit! :-)

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články