Úspěchy žáků

Seznam oceněných žáků ZŠ a MŠ Šromotovo, Hranice zřizovatelem za školní rok 2017/2018

  1. Matyáš Bělík – 5. B

         Logická olympiáda – krajské kolo – 8. místo

  1. Šimon Dočkal – 5. B

         Pangea – krajské kolo – 3. místo

  1. Simona Hegarová – 9. B

         IT-SLOT Praha – postup do celostátního finále – 7. místo

         Najdi v sobě Ajťáka – okresní kolo – 3. místo

         Dějepisná olympiáda – okresní kolo – 3. místo, krajské kolo – 8. místo

         Konverzační soutěž ve francouzském jazyce – krajské kolo – 4. místo

  1. Jiří Hollaschke – 7. B

         Bobřík informatiky – krajské kolo – 1. místo

  1. Hana Húdková – 6. C

         Konverzační soutěž v německém jazyce – okresní kolo – 1. místo

  1. Petra Húdková – 6. C

         Konverzační soutěž v německém jazyce – okresní kolo – 2. místo

  1. Dominik Hýža – 9. A

         NETOFFICE Orlová - soutěž nejen v informatice - 1. místo

         Přebor škol v šachu – okresní kolo – 2. místo, krajské kolo 6. místo

  1. Václav Koutný – 9. A

         Přebor škol v šachu – okresní kolo – 2. místo, krajské kolo 6. místo

  1. Adam Kubát - MŠ

         Výtvarná soutěž Požární ochrana očima dětí a mládeže – krajské kolo – 3. místo

  1. Martin Kuča – 9. A

         Přebor škol v šachu – okresní kolo – 2. místo, krajské kolo 6. místo

  1. Agáta Viktorie Kučerová – 9. B

         Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo – 2. místo, krajské kolo – 8. místo

  1. Adam Kuchař – 9. A

         NETOFFICE Orlová - soutěž nejen v informatice - 3. místo

  1. Nela Mikulcová – MŠ

         Výtvarná soutěž Požární ochrana očima dětí a mládeže – krajské kolo – 1. místo, postup do republikového kola (výsledky do 4. 6. 2018)

  1. Roman Pavel – 9. A

         Přebor škol v šachu – okresní kolo – 2. místo, krajské kolo 6. místo

  1. Libor Pavlík – 6. B

         Přebor škol v šachu – okresní kolo – 2. místo, krajské kolo 6. místo

  1. Edita Pitrunová – 5. B

         Pangea – krajské kolo – 2. místo

  1. Adam Richter – MŠ

         Výtvarná soutěž Požární ochrana očima dětí a mládeže – krajské kolo – 2. místo  

  1. Kristýna Smékalová – 9. B

         NETOFFICE Orlová - soutěž nejen v informatice - 2. místo

  1. Daniel Šrámek – 9. B

         IT-SLOT Praha - postup do celostátního finále – 36. místo

  1. Aneta Těšíková – 8. A

         Bobřík informatiky – celostátní kolo – 1. místo

  1. Irena Vinckerová – 9. B

         Konverzační soutěž v německém jazyce – okresní kolo – 2. místo

  1. Aleš Vozák – 6. A

         Přebor škol v šachu – okresní kolo – 2. místo, krajské kolo 6. místo

  1. Jiří Wojkovský  – 5. A

         Pangea – krajské kolo – 1. místo