Výsledky soutěže BOBŘÍK INFORMATIKY

27. 11. 2014     sekce: Akce školy     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

KATEGORIE MINI - 5. třída
V kategorii MINI soutěžilo celkem 7743 žáků, bobříka ulovilo 2898 řešitelů což je 37%. Na naší škole soutěžilo 42 soutěžících a úspěšných řešitelů bylo 16, což je 33%. Výsledky našich žáků najdete v následující tabulce. Uvědomte si že pořadí je z celkového počtu soutěžících 7743, a sami si spočítejte, kolik lidí bylo za daným soutěžícím z naší školy. Červeně označení získali Bobříka informatiky.

Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
325. 162   Ptáček Jan 5.B
747. 152   Menyhardová Lucie 5.B
1031. 145   Neffe Tomás 5.A
1521. 138   Kučerová Veronika 5.A
1533. 137   Rolinc Adam František 5.B
1674. 136   Nováková Lenka 5.B
1888. 132   Kopecký Tomáš 5.B
2077. 129   Münsterová Tereza 5.B
2192. 128   Tomečka Adam 5.B
2261. 126   Helsnerová Kateřina 5.A
2317. 125   Klein Martin 5.A
2317. 125   Matušková Renée 5.A
2454. 124   Horák Mirek 5.B
2754. 120   Dohnálková Veronika 5.B
2754. 120   Křenek Matěj 5.A
2754. 120   Lýsková Anežka 5.A.
3025. 116   Špiříková Valerie 5.B
3232. 113   Hon Daniel 5.A.
3448. 110   Staňková Jiřina 5.A
3789. 105   Vašíčková Kateřina 5.B
3904. 104   Hynčica Roman 5.B
4379. 97   Kubíčková Kateřina 5.B
4499. 96   Král Bob 5.B
4589. 95   Mykytinová Simona 5.A
4635. 93   Řehák Tomáš 5.a.
4778. 92   Pavlicová Nora 5.B
5084. 88   Jelíková Adela 5.B
5190. 87   Tučný Jiří 5.B
5204. 86   Těšíková Aneta 5.A.
5230. 85   Melichaříková Eliška 5.A
5694. 77   Koláčková Alena 5.A
5694. 77   Rychlý Michal 5.A.
5978. 72   Dan Rene 5.b
6110. 69   Šindlar Denis 5.A
6110. 69   Vácha Daniel 5.A.
6258. 66   Draberová Klaudie 5.A.
6345. 64   Čepička Vlastimil 5.B
6751. 54   Škrobanková Denisa 5.A
6776. 53   Stodůlka David 5.B
6961. 48   Brychtová Adéla 5.B
7343. 36   Hetman Honza 5.B
7482. 28   Kučeriková Adriana 5.B

KATEGORIE BEJAMIN 6. - 7. třída
V kategorii BENJAMIN soutěžilo celkem 10613 žáků, bobříka ulovilo 3186 řešitelů což je 30%. Na naší škole soutěžilo 81 soutěžících a úspěšných řešitelů bylo 22, což je 21%. Výsledky našich žáků najdete v následující tabulce. Uvědomte si že pořadí je z celkového počtu soutěžících 10613 , a sami si spočítejte, kolik lidí bylo za daným soutěžícím z naší školy. Červeně označení získali Bobříka informatiky.

707. 198   Mičkal Mikuláš 7.A
732. 197   Novotná Zuzana 7. A
732. 197   Spilka Radim 6.A
1174. 184   Kaspar Honza 7. A
1174. 184   Klimkovský Dominik 7.A
1283. 181   Habermannová Adéla 7.A
1321. 180   Smolová Iveta 7.A
1522. 176   Bartošová Magdaléna 7.A
1589. 174   Ovčáčková Hana 6.A
1646. 173   Těšíková Jana 7.A
1875. 169   Koutný Václav 6.A
1970. 168   Bartschová Eliška 6.B
1970. 168   Šnejdrlová Kateřina 7. A
2084. 167   Havran Jaromír 6.B
2108. 166   Kučerová Agáta 6.B
2278. 163   Žeravíková Marie 6.A
2361. 161   Nováková Kristýna 6.B
2600. 157   Kubíková Andrea 7.A
2982. 152   Beneš Vojta 6.B
2982. 152   Horáček Jakub 7.A
3136. 150   Bartošová Alžběta 6.A
3136. 150   Václavková Žaneta 7. A
3462. 145   Smejkal Adam 7.A
3645. 143   Valoušek Filip 6.A
3960. 139   Staník Patrik 6.B
3987. 138   Šrámek Daniel 6.B
4042. 137   Vinckerová Irena 6.B
4163. 136   Smékalová Kristýna 6.B
4498. 132   Bělík Filip 7.A
4636. 131   Rössner Jakub 6.B
4841. 128   Krahulik Martin 6.A
4958. 127   Kuča Martin 6.A
4996. 126   Králová Karolína 7.A
5198. 124   Čížová Michaela 7.A
5198. 124   Gadas Jan 7.A
5198. 124   Reková Adriana 6.A
5432. 121   Skácelová Eliška 6.B.
5432. 121   Váňa Pavel 6.A
5564. 120   Nehyba Martin 7.A
5756. 118   Knob Tomáš 6.A
5937. 116   Reková Patricie 6.A
6185. 113   Adzimová Ema 7. A
6185. 113   Němcová Jolana 6.B.
6298. 112   Chalánková Dominika 6.A
6537. 109   Dušánková Magdaléna 7.A
6537. 109   Kuchař Adam 6.A
6679. 108   Dröhsler David 7.A
6821. 107   Vařeková Melanie 6.B.
6908. 105   Čepičková Eva 6.b
7022. 104   Šupolová Alžběta 7.A
7211. 102   Kočnarova Terezie 6.B
7373. 100   Barboříková Evelína 6.A
7373. 100   Jelínek Pavel 6.A
7515. 99   Andrys Tomáš 6.B
7515. 99   Kučerik Michal 6.B
7551. 98   Hýža Dominik 6.A
7707. 96   Číž David 7.A
7707. 96   Rác Ondřej 7.A
7897. 93   Cinnová Adéla 6.A
7897. 93   Juráňová Nicol 6.A
8028. 92   Molnárová Bára 7.A
8226. 89   Marodiova Anrta 6.B
8322. 88   Kunovský Ondřej 6.B
8611. 84   Kopecki Miša 6.B
8611. 84   Nejedlý David 7.A
8780. 81   Pardubicky Josef 6.B
8780. 81   Pavel Roman 6.A
8871. 80   Brezansky Pavel 6.B
9068. 77   Bláha Jaroslav 6.B
9163. 76   Karala Fabián 6.A
9304. 73   Hón Filip 6.A
9304. 73   Hotařová Eva 6.A
9584. 68   Humplík Vojta 6.B
9761. 64   Dušánková Dagmar 6.A
9912. 60   Kaspar Jan 7. A
9912. 60   Volková Magdaléna 7.A
10059. 57   Kopečný Michal 6.B
10059. 57   Krakova Hana 6.B
10109. 56   Svobodová Karolína 6.A.
10358. 45   Číhalová Petra 6.B
10358. 45   Hlaváč Jakub 6.B

KATEGORIE KADET 8. - 9. třída
V kategorii KADET soutěžilo celkem 9868 žáků, bobříka ulovilo 3301 řešitelů což je 33%. Na naší škole soutěžilo 47 soutěžících a úspěšných řešitelů bylo 19, což je 33%. Výsledky našich žáků najdete v následující tabulce. Uvědomte si že pořadí je z celkového počtu soutěžících 9868, a sami si spočítejte, kolik lidí bylo za daným soutěžícím z naší školy. Červeně označení získali Bobříka informatiky.

Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
41. 225   Kuča Michal 9.A
164. 213   Mareček Jan 8.A
934. 185   Cifr Matěj 9.A
969. 184   Bortelová Markéta 9.A
1151. 180   Koutný Ladislav 9.A
1151. 180   Petřek Lukáš 8.A
1348. 176   Lukeš Matouš 8.A
1430. 174   Čech Vojtěch 9. A
1541. 172   Kapar Michal 8.A
1740. 169   Petr Aleš 9.A
1819. 168   Vašíček Jakub 9. A
2026. 166   Hložková Barbora 9.A
2112. 164   Nejedlá Patricie 9.A
2250. 163   Hrušková Gabriela 9. A
2303. 162   Špiřík Vítězslav 8.A
2911. 154   Honešová Veronika 8.A
3031. 152   Kříž Lukáš 8.A
3031. 152   Švarc Domink 9.A
3212. 151   Hendrychová Kateřina 9.A
3302. 149   Mitraš Michael 9. A
3302. 149   Sehnaliková Nikol 8.A
3718. 144   Bouchala Tomáš 9.A
3718. 144   Němcová Kamila 8.A
3718. 144   Tolášová Klára 8.A
3880. 142   Hrbáčková Simona 9.A
4355. 136   Křenek Tomáš 8.A
4355. 136   Novák Karel 9. A
4355. 136   Šenková Lucie 9.A
4713. 132   Švábenská Michaela 8.A
5075. 128   Stecker Tom 8.A
5335. 125   Mlčáková Jana 9,A
5418. 124   Klvaňa Daniel 8.A
5607. 122   Rothová Lucie 8.A
5725. 120   Helisek Vladimír 8.A
6370. 113   Šupolová Jolana 8.A
6424. 112   Tomečková Monika 8.A
6660. 109   Sehnalová Sabina 9.A
6718. 108   Číž Martin 8.A
6718. 108   Vysloužilová Sabina 8.A
6900. 106   Škrobálková Kateřina 9.A
7507. 97   Bartoš Martin 9.A
7545. 96   Pavlová Tereza 9. A
7733. 93   Čechová Petra 9. A
7788. 92   Mánek Šimon 8.A
7959. 90   Šnejdrlová Štěpánka 9.A
8770. 72   Skácelová Alena 8.A
9328. 56   Dudíková Nikola 9.A

Dovoluji si vyzvednout výkon Michala Kuči z 9.A, který z celkovéhopočtu 9868 skončil v mezinárodní soutěži 41 a získal 225 bodů z 240 možných.

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a ostatním přejeme mnoho zdaru v dalším ročníku soutěže.

Podrobnosti o soutěži naleznete na www.ibobr.cz

 

Nejčtenější články