Bobřík informatiky 2017 8. - 9. třída

20. 11. 2017     sekce: Akce školy     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOBŘÍK INFORMATIKY je předmětová soutěž, podporovaná Ministerstvem školství

  1. Soutěž je cílena na běžného bystrého žáka se zájmem o svět technologií.
  2. Klade si za cíl seznamovat žáky a jejich učitele s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače.
  3. Soutěžící odpovídají na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.
  4. Soutěžící vyplňují online test, v němž vybírají z několika odpovědí nebo přemísťují objekty na obrazovce.
  5. Soutěžení probíhá na počítačích, v počítačové učebně školy.
  • Národní kolo probíhá na školách během dvou týdnů v listopadu. 

Pořadí ČR

Pořadí škola

 

Body

Příjmení a jméno

Třída

 

1.

1.

 

240

  Těšíková Aneta

8.A

 

344.

2.

 

220

  Šrámek Daniel

9.B

 

828.

3.

 

208

  Hegarová Simona

9.B

 

1235.

4.

 

204

  Valoušek Filip

9.A

 

1429.

5.

 

200

  Havran Jaromír

9.B

 

1429.

6.

 

200

  Randýsek František

8.B

 

1957.

7.

 

192

  Münsterová Tereza

8.B

 

2254.

8.

 

188

  Bartschová Eliška

9.B

 

2254.

9.

 

188

  Dohnálková Veronika

8.B

 

2254.

10.

 

188

  Kuchař Adam

9.A

 

2551.

11.

 

186

  Menyhardová Lucie

8.B

 

2634.

12.

 

184

  Hynčica Roman

8.B

 

2634.

13.

 

184

  Hýža Dominik

9.A

 

2806.

14.

 

181

  Kučerová Agáta Viktorie

9.B

 

2888.

15.

 

180

  Andrys Tomáš

9.B

 

3555.

16.

 

172

  Lýsková Anežka

8.A

 

3555.

17.

 

172

  Smékalová Kristýna

9.B

 

3870.

18.

 

168

  Berná Zuzana

8.A

 

3870.

19.

 

168

  Koutný Václav

9.A

 

3870.

20.

 

168

  Křenek Matěj

8.A

 

3870.

21.

 

168

  Minaříková Nikola

8.A

 

4126.

22.

 

165

  Brezánsky Pavel

9.B

 

4207.

23.

 

164

  Kučerová Veronika

8.A

 

4207.

24.

 

164

  Kušner Michal

8.B

 

4531.

25.

 

160

  Dušánková Dagmar

9.A

 

4531.

26.

 

160

  Helsnerová Kateřina

8.A

 

5222.

27.

 

152

  Humplík Vojtěch

9.B

 

5222.

28.

 

152

  Klein Martin

8.A

 

5557.

29.

 

148

  Horák Miroslav

8.B

 

5557.

30.

 

148

  Ovčáčková Hana

9.A

 

5557.

31.

 

148

  Šindlar Denis

8.A

 

5852.

32.

 

144

  Koláčková Alena

8.A

 

5852.

33.

 

144

  Váňa Pavel

9.A

 

6405.

34.

 

138

  Vašíčková Kateřina

8.B

 

6498.

35.

 

136

  Hložek Lukáš

8.B

 

6498.

36.

 

136

  Kučerik Michal

9.B

 

6498.

37.

 

136

  Neffe Tomáš

8.A

 

6498.

38.

 

136

  Pavlicová Nora

8.B

 

6498.

39.

 

136

  Roth Honza

8.A

 

6751.

40

 

133

  Ptáček Jan

8.B

 

6827.

41.

 

132

  Beneš Vojtěch

9.B

 

6827.

42.

 

132

  Juráňová Nicol

9.A

 

6827.

43.

 

132

  Mykytinová Simona

8.A

 

7131.

44

 

128

  Dán René

8.B

 

7131.

45.

 

128

  Král Bohumil

8.B

 

7131.

46

 

128

  Nehybová Andrea

8.A

 

7131.

47.

 

128

  Rolinc Adam František

8.B

 

7131.

48

 

128

  Vařeková Melanie

9.B

 

7438.

49.

 

124

  Hoferová Eliška

8.A

 

7438.

50.

 

124

  Knob Tomáš

9.A

 

7438.

51

 

124

  Svobodová Karolína

9.A

 

7728.

52.

 

120

  Hynčicová Michaela

8.A

 

7728.

53

 

120

  Kučeriková Adriana

8.B

 

7900.

54.

 

119

  Cinnová Adéla

9.A

 

8015.

55.

 

116

  Draberová Klaudie

8.A

 

8015.

56.

 

116

  Matušková Renée

8.A

 

8015.

57.

 

116

  Melichaříková Eliška

8.A

 

8153.

58.

 

115

  Spilka Radim

9.A

 

8276.

59.

 

112

  Hotařová Eva

9.A

 

8741.

60.

 

107

  Kočnarová Terezie

9.B.

 

8822.

61.

 

104

  Kubíčková Kateřina

8.B

 

8822.

62.

 

104

  Řehák Tomáš

8.A

 

9030.

63.

 

101

  Vinckerová Irena

9.B

 

9079.

64.

 

100

  Rössner Jakub

9.B

 

9206.

65.

 

99

  Rychlý Michal

8.A

 

9528.

66.

 

93

  Reková Adriana

9.A

 

9569.

67.

 

92

  Škrobánková Denisa

8.A

 

9794.

68.

 

88

  Pavel Roman

9.A

 

9794.

69.

 

88

  Skácelová Eliška

9.B

 

9794.

70.

 

88

  Tučný Jiří

8.B

 

9998.

71.

 

84

  Číhalová Petra

9.B

 

10133.

72.

 

82

  Barboříková Evelína

9.A

 

10133.

73.

 

82

  Kunovský Ondřej

9.B

 

10342.

74.

 

78

  Čepičková Eva

9.B

 

10391.

75.

 

76

  Stodůlka David

8.B

 

10576.

76.

 

72

  Hetman Jan

8.B

 

10576.

77.

 

72

  Kopecký Tomáš

8.B

 

10576.

78.

 

72

  Pernický David

8.A

 

10699.

79.

 

71

  Chalánková Dominika

9.A

 

10768.

80.

 

68

  Blažek Matěj

8.B

 

11070.

81.

 

61

  Špiříková Valerie

8.B

 

11490.

82.

 

49

  Hón Filip

9.A

 

11594.

83.

 

45

  Bláha Jaroslav

8.A

 

11605.

84.

 

44

  Čepička Vlastimil

8.B

 

11605.

85.

 

44

  Jansopvá Karolína

8.A

 

11732.

86.

 

40

  Staňková Jiřina

8.A

 

11835.

87.

 

37

  Hlaváč Jakub

8.B

 

11845.

88.

 

36

  Brychtová Adéla

8.B

 

11845.

89.

 

36

  Květoň Patrik

8.A

 

11845.

90.

 

36

  Maródiová Aneta

9.B

 

11959.

91.

 

28

  Vácha Daniel

8.A

 

 


Za školu se kategorie zúčastnilo 91 soutěžících.Alespoň 150 bodů dosáhlo a úspěšnými řešiteli se stalo 28 soutěžících.

GRATULUJEME

 

Nejčtenější články