Výsledky okresního kola OJČ

17. 02. 2017     sekce: Úspěchy žáků     autor: Dagmar Janoušková     tisk: tisk článku

Dne 1. února 2017 se v Přerově konalo okresní kolo Olympiády v jazyce českém, ve kterém naši školu skvělým způsobem reprezentovaly žákyně 9. A třídy Adéla Habermannová a Zuzana Novotná. Obě dívky zvládly nástrahy jazykového testu a vypracovaly slohovou práci na zadané téma. Po sečtení výsledků se v konkurenci 38 žáků ZŠ a víceletých gymnázií umístily takto:

5. - 6. místo Zuzana Novotná

8. - 11. místo Adéla Habermannová

Blahopřejeme k výborným výsledkům a děkujeme za reprezentaci naší školy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

           

 

             

 

             
             

 

             

 

             

 

             

 

             

 

             

 

Pořadí

Příjmení a jméno žáka

Rok narození

Název školy

Úspěšnost v %

Body

 

 

1

Dorazilová Lucie

2002

GJŠ Přerov

87,10

27

 

 

2

Burianová Anna

2002

ZŠ a MŠ Troubky

83,87

26

 

 

3

Macková Tereza

2001

ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko,

77,42

24

 

 

4

Doláková Anna

2002

ZŠ a MŠ Soběchleby

74,19

23

 

 

5.- 6.

Nesvadbová Hana

2002

GJŠ Přerov

70,97

22

 

 

5.- 6.

Novotná Zuzana

2001

ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo

70,97

22

 

 

7

Lička Vojtěch

2001

Gymnázium Kojetín

67,74

21

 

 

8.-11.

Šimíčková Věra

2002

GJB a Spgš, Přerov

61,29

19

 

 

8.-11.

Habermannová Adéla

2001

ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo

61,29

19

 

 

8.-11.

Suchý Radek

2001

ZŠ Za mlýnem 1, Přerov

61,29

19

 

 

8.-11.

Valtrová Michaela

2002

ZŠ Za mlýnem 1, Přerov

61,29

19

 

 

12.-14.

Mořkovská Nikola

2002

ZŠ a MŠ Hranice - Drahotuše

58,06

18

 

 

12.-14.

Indráková Julie

2002

ZŠ Svisle Přerov, Svisle 13

58,06

18

 

 

12.-14.

Stela Luiza Diguezová

2003

GJB a Spgš, Přerov

58,06

18

 

 

15

Zavadil Dominik

2001

Základní škola 1.máje, Hranice

54,84

17

 

 

16.-20.

Králová Kateřina

2002

ZŠ a MŠ Pavlovice u Přerova

51,61

16

 

 

16.-20.

Miklendová Ivana

2002

ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

51,61

16

 

 

16.-20.

Galová Radka

2002

ZŠ JAK Přerov - Předmostí

51,61

16

 

 

16.-20.

Králíková Nikola

2002

ZŠ Želátovská

51,61

16

 

 

16.-20.

Menc Adam

2002

ZŠ Želátovská, Přerov

51,61

16

 

 

21.-23.

Zapletalová Klára

2003

ZŠ a MŠ Pavlovice u Přerova

48,39

15

 

 

21.-23.

Cahlíková Jana

2002

ZŠ Dřevohostice

48,39

15

 

 

21.-23.

Kabátová Kateřina

2004

ZŠ 1.máje Hranice

48,39

15

 

 

24.-26.

Novotná Lenka

2002

ZŠ a MŠ Soběchleby

45,16

14

 

 

24.-26.

Chromcová Natálie

2001

ZŠ Přerov, Trávník

45,16

14

 

 

24.-26.

Černá Petra

2001

ZŠ Svisle Přerov, Svisle 13

45,16

14

 

 

27.-30.

Drábek Dominik

2003

Gymnázium Lipník nad B.

41,94

13

 

 

27.-30.

Obzinová Lenka

2002

ZŠ Přerov, Velká Dlážka 5

41,94

13

 

 

27.-30.

Bejdáková Štěpánka

2002

ZŠ Přerov, Velká Dlážka 5

41,94

13

 

 

27.-30.

Spurná Eliška

2002

ZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko,

41,94

13

 

 

31.-35.

Sommerová Šárka

2001

ZŠ a MŠ Hranice - Drahotuše

38,71

12

 

 

31.-35.

Dvořák Jan

2002

ZŠ a MŠ Troubky

38,71

12

 

 

31.-35.

Tellingerová Lucie

2002

ZŠ Dřevohostice

38,71

12

 

 

31.-35.

Vránová Michaela

2002

ZŠ JAK, Přerov - Předmostí

38,71

12

 

 

31.-35.

Roubíková Marie Eva

2003

Gymnázium Lipník nad B.

38,71

12

 

 

36.-37.

Ryšánková Lucie

2001

ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou

32,26

10

 

 

36.-37.

Zapletalová Aneta

2002

ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

32,26

10

 

 

38

Sehnálková Kateřina

2002

ZŠ Přerov, Trávník

25,81

8

 

 

             

 

             

 

 

Úspěšnost v % vychází z maximálně možných dosažených bodů, dle dané soutěže. Maximum = 100 %

   

 

 

Nejčtenější články