Ocenění úspěšných žáků

28. 06. 2017     sekce: Úspěchy žáků     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Město Hranice v úterý 27.6.2017 tradičně pozvalo na městský úřad nejúspěšnější žáky hranických škol. Poděkovalo jim za skvělé výsledky v olympiádách a soutěžích a ocenilo reprezentaci škol. Z naší školy byli oceněni následující žáci (řazeno dle abecedy):

Bělík Filip  z 9.A, Fedor Jan z mateřské školy, Hawiger Štěpán (6.B), Hegarová Denisa (5.B), Hegarová Simona (8.B), Hlavicová Alena (9.A), Hnilička Mikuláš (4.A), Hýža Dominik (8.A), Janečková Michaela (4.A), Juhaňáková Pavla (5.A), Smejkal Adam (9.A), kolektiv žáků - fotbalistů 4. a 5. ročníku (Kamidra Dominik, Tománek Jan, Frgal Ondřej, Honeš Tomáš, Seibert Michal, Gajdoš Petr, Trunda Martin, Hasilík Filip, Zatloukal David, Štěpánek Jiří, Bělík Matyáš, Tauber Maxim, Mokrovics Roman, Kulás Jan), kolektiv žáků 7. a 8. ročníku (Hegarová Simona, Beneš Vojtěch, Nehybová Andrea, Berná Zuzana) a kolektiv žáků 8. B třídy (Bartschová Eliška, Maródiová Aneta, Rössner Jakub, Smékalová Kristýna, Staník Patrik, Vařeková Melanie).

Žáci byli úspěšní v širokém spektru oborů. Vynikali v malbě, v informatice či matematice, dařilo se jim v jazykových soutěžích či na sportovním poli, případně uspěli v kuchařských dovednostech.

Společně se žáky byla oceněna za svou vynikající dlouholetou práci vychovatelky školní družiny paní Ludmila Michnová. Mimo školu se s ní můžete setkat v aragonitových jeskyních v Teplicích, případně můžete znát její nádherně zdobené perníčky. K ocenění se připojujeme a děkujeme za všechny družinkové děti, které prošly paní Michnové rukama.

Autor fotografií: Petr Bakovský

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články